piątek, 19 październik 2018

Białka Tatrzańska

27.01.2019 - 06.02.2019

ZAPISY:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

przesyłamy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Read More
środa, 14 marzec 2018

III obóz letni KKK IPPON odbędzie się w tym roku w chorwackim kurorcie – Makarska. Będzie to obóz o profilu treningowym. Dlatego też przeznaczony jest wyłącznie dla młodzieży i dorosłych (rocznik 2002 i starsi).

ZGŁOSZENIE NA OBÓZZGŁOSZENIE NA OBÓZ - należy wypełnić i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesłanie zgłoszenia jest warunkiem wpisania uczestnika na listę. 

Read More
czwartek, 01 marzec 2018

Na drugi obóz letni KKK IPPON zapraszamy do Czarnogóry. Jest to wyjazd przeznaczony dla dzieci i młodzieży z roczników 2001 - 2008. Poniżej szczegółowe informacje dotyczące obozu.

PREZENTACJA ZE SPOTKANIA INFORMACYJNEGO

Karta kwalifikacyjna

Read More
środa, 07 luty 2018

Na pierwszy obóz letni zapraszamy do Łukęcina. Jest to wyjazd przeznaczony dla dzieci (do rocznika 2003 włącznie) oraz dzieci z rodzicami. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje dotyczące naszego obozu.

PREZENTACJA ZE SPOTKANIA INFORMACYJNEGO

ZGŁOSZENIE NA OBÓZ - należy wypełnić i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesłanie zgłoszenia jest warunkiem wpisania uczestnika na listę. 

Read More