poniedziałek, 02 październik 2017

Zapraszamy na obóz zimowy - Białka Tatrzańska 2018

Termin obozu: 14 - 24 stycznia 2018

Fromularz zgłoszeniowy

należy przesłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Tradycyjnie na obóz zimowy zapraszamy do Białki Tatrzańskiej. Stawiamy na sprawdzone standardy. Chcemy zaoferować Wam wszystko co najlepsze. Wyjeżdżamy do świetnego, zaprzyjaźnionego pensjonatu, do najlepszego ośrodka narciarskiego w Polsce, gwarantującego śnieg i świetne warunki do uprawiania sportów zimowych, zabieramy świetną kadrę instruktorów i wychowawców.

Zapraszamy na obóz rekreacyjno-sportowy wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas ferii zimowych. Nasz obóz przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tradycyjnie zapraszamy do udziału w wypoczynku także rodziców z dziećmi.

Najważniejsze informacje: 

Termin: 14.01.2018 – 24-01.2018

Miejsce: Białka Tatrzańska

Zakwaterowanie: Pensjonat „U Sorosa” – Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 57

Pokoje: 2,3,4,5 osobowe, z łazienkami, telewizorami.

Wyżywienie: 3 pyszne posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiad z podwieczorkiem, kolacja)

Dojazd: Autokar (możliwość dojazdu własnym transportem)

Transport na miejscu: autokar do wyłącznej dyspozycji.

Wyjazd: niedziela 14.01.2018, godz. 9:00

Powrót: środa 24.01.2018 ok. godz. 19.00

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest na czas obozu ubezpieczeniem NNW.

Cena: dziecko 2070 zł, dorosły 2170 zł.

Niewliczone w cenę: opłaty za korzystanie z wyciągów (ok. 50 zł. dziennie), koszt wynajęcia sprzętu (narty/snowboard, ok. 25 zł dziennie).

KARATE NARTY SNOWBOARD

Wyjazd z KKK IPPON to udział w programie sportowym, w którym główne aktywności to treningi karate oraz sporty zimowe. Każdego dnia, do obiadu, prowadzone są zajęcia na stoku, natomiast popołudniami treningi karate – na hali sportowej i w ośrodku. Podstawowy program uzupełnią m.in. jazda na łyżwach, kąpiele w Termie Białka, zajęcia teoretyczne oraz rozrywkowe.

KARATE – codziennie, blok zajęć popołudniowych. Treningi na Hali Sportowej w Gronkowie (7km od pensjonatu, nowoczesny obiekt wybudowany w 2010 roku) oraz w ośrodku.

Treningi będą prowadzić instruktorzy KKK IPPON. Trenerami na obozie będą m.in. sensei Paweł Orysiak, sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz, sensei Tomasz Lewkowicz, sensei Ignacy Słonecki oraz sensei Daniel Sternik.

NARTY/SNOWBOARD – będziemy głównie korzystać z kompleksu wyciągów oferowanych przez ośrodek narciarski Kotelnica – 8 kolejek krzesełkowych, 10 wyciągów narciarskich, ponad 20 tras zjazdowych o zróżnicowanym poziomie trudności, naśnieżanych, oświetlonych. Ponadto w okolicy znajduje się dużo mniejszych ośrodków: Kaniówka, Jurgów. Ośrodek narciarski jest rozbudowywany, na większość wyciągów w okolicy obowiązuje jeden karnet – Tatry-Ski.

Szkolenie prowadzone będzie przez doświadczoną kadrę instruktorską KKK IPPON, ewentualnie będziemy wspierać się dodatkowymi instruktorami. Zajęcia będą prowadzone w grupach podzielonych pod względem poziomu zaawansowania.

Zapewnimy pomoc w wypożyczeniu oraz właściwym doborze sprzętu w wypożyczalni.

TERMA BIAŁKA – będąc w Białce nie można odmówić sobie przyjemności relaksu i zabawy w Termie, która jest kompleksem basenów termalnych wyposażonych w zjeżdżalnie, wodospady, bicze wodne, jacuzzi, basen ze sztuczną falą… Z pewnością tam zawitamy!

LODOWISKO – nowoczesne, kryte lodowiska, z profesjonalną wypożyczalnią, znajdują się w centrum Białki, ok. 1 km od pensjonatu, w którym będziemy mieszkać. Jazda na łyżwach będzie odbywać się w formie zajęć dodatkowych.

SANKI, JABŁUSZKA – są tematem zajęć J osób nie jeżdżących na nartach, ale także urozmaiceniem i rozrywką dla wszystkich uczestników obozu.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE I ROZRYWKOWE – blok wieczorny – wykłady dotyczące karate, jazdy na nartach/snowboardzie, gry integracyjne, dyskoteki.

ZAJĘCIA DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW – zapewniamy specjalny program dla grupy rodziców i opiekunów, w ramach którego odbywać będą się treningi funkcjonalne, kettlebell, kata (zajęcia popołudniowe), treningi biegowe (zajęcia poranne) oraz dodatkowe wyjazdy na narty/snowboard - rekreacyjne lub z instruktorami.

Pensjonat U SOROSA

Jest to komfortowy, nowy pensjonat, w którym spędziliśmy już pięć obozów zimowych. Znajduje się 1,5 kilometra od stacji narciarskiej Kotelnica i Termy Bania. Oferuje zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, każdy ze swoją łazienką i telewizorem. Na każdym piętrze do dyspozycji gości są aneksy kuchenne (w pełni wyposażone - lodówka, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak, naczynia, sztućce). Na parterze znajduje się przestronna stołówka. Na piętrze -1 jest duża sala kominkowa, którą przystosujemy do zajęć sportowych, dwie małe salki oraz obszerna, profesjonalna narciarnia z suszarnią na buty. W całym budynku jest dostęp do internetu. Cały ośrodek będzie do naszej wyłącznej dyspozycji.

GRUPY WYCHOWAWCZE, TRENINGOWE, NARCIARSKIE/SNOWBOARDOWE

Uczestnicy obozu będą podzieleni na grupy wychowawcze pod względem wieku oraz zaawansowania w treningach karate. Natomiast na stoku obowiązuje podział ze względu na uprawianą dyscyplinę oraz poziom zaawansowania.

 

Obóz zimowy z naszym klubem to aktywny wypoczynek, oparty o zróżnicowane zajęcia sportowe
i rekreacyjne, którego podstawą jest karate oraz wartości jakie niesie ze sobą uprawianie tej sztuki walki. Kadrę instruktorską tworzą ludzie zaangażowani sportowo chętnie dzielący się swoją wiedzą, pasją
i doświadczeniem z podopiecznymi, tworzący świetną atmosferę w swoich grupach, potrafiący zarazić swoim entuzjazmem. Obiekty z których będziemy korzystać podczas obozu łączy nowoczesność i dostosowanie do współczesnych wymagań. Do tego dokładamy swoje wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dopełnieniem tej kompilacji będą pełni radości i entuzjazmu uczestnicy obozu, o których radość i entuzjazm zadbamy osobiście.

ZAPISY

ZAPISY NA OBÓZ PRZYJMUJEWMY WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aby zostać zapisanym na obóz należy:

  1. Wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy - POBIERZ
  2. Dokonać pierwszej wpłaty za obóz w wysokości 700 zł.

Przed wyjazdem na obóz, każdy nieletni uczestnik zobowiązany jest dostarczyć wypełnioną „kartę kwalifikacyjną”. Formularze będą dostępne u instruktorów i oczywiście na naszej stronie internetowej w zakładce obozy.

HARMONOGRAM WPŁAT:

  1. 700 zł. do 31 października 2017 r.
  2. 700 zł. do 30 listopada 2017 r. (1400 zł.)
  3. 670 zł./770 zł. do 5 stycznia 2018 r. (2070/2170 zł.)

Wpłat można dokonywać gotówką na treningach u instruktorów oraz u osób upoważnionych do zbierania opłat i składek członkowskich lub na konto klubowe:

Uczniowski Klub Karate Kyokushin IPPON

Nr konta: 67 1160 2202 0000 0001 6886 1854

 

ZNIŻKA RODZINNA – dla rodzeństw oraz osób dojeżdżających na obóz własnym środkiem transportu  oferujemy specjalne zniżki. Cena obozu dla rodzeństw oraz dzieci dojeżdżających własnym transportem  wynosi 1970 zł. a dla osób dorosłych korzystających z własnego transportu 2070 zł.

 Wysokość zniżek prosimy uwzględnić przy wpłacaniu ostatniej raty za obóz.

POKOJE „RODZINNE” i JEDNOOSOBOWE – dzieci wyjeżdżające na obóz z rodzicami będą domyślnie kwaterowane razem z nimi. Osoby zainteresowane innym sposobem zakwaterowania prosimy o podanie takiej informacji w zgłoszeniu na obóz (w części uwagi). Ośrodek oferuje ograniczoną liczbę miejsc w pokojach dwuosobowych. O zakwaterowaniu w takich pokojach będzie decydować kolejność rezerwacji (zgłoszenie + wpłata zaliczki). W ośrodku nie ma pokoi jednoosobowych. Rezerwacja pokoju do indywidualnego wykorzystania będzie wiązać się z dopłatą w wysokości 30% ceny wyjazdu.

Przed wyjazdem zostanie zorganizowane spotkanie organizacyjne dla uczestników obozu.

Dodatkowe informacje można uzyskać na www.ipponkarate.pl/obozy oraz pod numerem tel. 505 093 616.

 

 

wtorek, 20 czerwiec 2017

Przedstawiamy prezentacje ze spotkań informacyjnych dotyczących naszych obozów letnich. Znajdziecie tam wszystkie nasze informacje dotyczące organizacji życia na obozie, potrzebnych sprzętów, pakowania oraz oczywiście naszą ekipę wychowawców. Poniżej przedstawiamy także składy grup wychowawczych na oba obozy.

Read More
środa, 15 marzec 2017

Zapraszamy na obóz letni dla młodzieży i dorosłych - Makarska 2017

Formularz zgłoszeniowy

należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Read More
środa, 01 marzec 2017

Zapraszamy na obóz dla dzieci i młodzieży Rytebłota 2017 w terminie 15 - 27.07.2017

Formularz zgłoszeniowy

należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Read More