Wyjazd na obóz - Białka Tatrzańska 2017

poniedziałek, 06 luty 2017

Zbiórka na wyjazd (dla osób jadących autokarem) odbędzie się o godz. 8:30 na parkingu w Wilanowie (ul. Kostki Potockiego 31). O godz. 9:00 planowany jest odjazd autokaru, który dojedzie na miejsce ok. godz. 17:00. Na czas podróży należy wyposażyć dzieci w prowiant. Pierwszy obozowy posiłek to będzie obiado-kolacja w ośrodku o godz. 18:00.

Osoby podróżujące własnym środkiem transportu proszone są o stawienie się w ośrodku w godzinach 17 – 18. Przed godz. 16:00 nie będą wydawane pokoje.

Z obozu wracamy w środę 22. lutego w to samo miejsce, z którego będzie odjeżdżał autokar, ok. godz. 19:00.

Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, które należy zabrać na obóz:

·         odzież sportowa

·         odzież do uprawiania sportów zimowych – w tym kaski, odzież termiczna

·         Karate-gi oraz ochraniacze (zaawansowani)

·         Obuwie sportowe na halę

·         Stroje kąpielowe

·         Ręczniki

·         Środki finansowe na zakup karnetów (40-65 zł. dziennie)

/dla zaawansowanych planujemy zakup karnetów tygodniowych, które kosztują 410 zł dla dzieci 10 – 15 lat i 378 zł do 9 lat. Pierwszego i ostatniego dnia będziemy korzystać z dodatkowych, jednodniowych lub punktowych kart. Osoby początkujące będą przez pierwsze dni korzystać z kart punktowych, które będą dla nich bardziej ekonomiczne/

·         Środki finansowe na wypożyczenie sprzętu (20-25 zł. dziennie)

Bardzo prosimy o spakowanie się w jeden bagaż główny i jeden podręczny (+ oczywiście sprzęt zimowy). Utrzymanie dyscypliny w tym zakresie umożliwi nam bezpieczne spakowanie się do autokaru.

Pieniądze dzieci, przeznaczone na sporty zimowe oraz na wydatki, sugerujemy przekazać wychowawcom podczas zbiórki, w opisanych kopertach.

Wszystkie lekarstwa, które przyjmują dzieci prosimy także przekazać wychowawcy, najlepiej z dołączoną instrukcją dotyczącą dawkowania środków. Dzieci nie mogą same dysponować lekarstwami w czasie wyjazdu.

Przypominamy, że wszystkie dzieci jadące na obóz muszą dostarczyć - najpóźniej w dniu wyjazdu -„kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku”.

Wszystkich którzy nie wypełnili jeszcze ankiety dotyczącej sportów zimowych proszę o dokonanie tej formalności.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.