II obóz letni - Rytebłota 2017

środa, 01 marzec 2017

Rytebłota to nasza baza obozowa położona na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego, bezpośrednio nad Jeziorem Zbiczno. Posiada własną plażę ze strzeżonym kąpieliskiem oraz bazą sprzętu wodnego. Ośrodek otoczony jest lasem, dysponuje bardzo rozległym, ogrodzonym zalesionym terenem, na którym znajdują się dwa wyremontowane, komfortowo wyposażone budynki hotelowe, domki oraz oddzielny budynek ze stołówką, kuchnią oraz małym sklepikiem.

Pojezierze Brodnickie to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek, w pięknym, naturalnym otoczeniu lasów i jezior. Najbliższym miasteczkiem jest oddalone o 2,5 km Zbiczno, w którym znajduje się nowoczesna hala sportowa, a największym i najbardziej znanym miastem w okolicy jest Brodnica. Stanowi także doskonałą bazę wypadową do zwiedzania atrakcji turystycznych województwa kujawsko-pomorskiego.

Do udziału w obozie zapraszamy dzieci i młodzież (do rocznika 2002). Dla każdej grupy wiekowej będzie przygotowany indywidualny program obozu.

Najważniejsze informacje:

Termin: 15.07.2017 – 27.07.2017

Miejsce: Rytebłota, Zbiczno

Zakwaterowanie: RYTEBŁOTA RESORT&SPA

Pokoje: 3 - osobowe

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja)

Dojazd: Autokar klasa LUX (możliwość dojazdu własnym transportem)

Wyjazd: sobota 15.07.2017  godz. 10:00 (zbiórka godz. 9:30)

Powrót: czwartek 27.07.2017  ok. godz. 15:00

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest na czas obozu ubezpieczeniem NNW.

Cena: 1850 zł.

Szczegóły:

DOJAZD

Na miejsce dojedziemy wynajętymi autokarami.

Istnieje możliwość dojazdu własnym środkiem transportu.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wczasowy Rytebłota jest obiektem oferującym komfortowe zakwaterowanie w budynkach hotelowych. Na potrzeby obozu będziemy dysponować pokojami 3-osobowymi znajdującymi się w dwóch budynkach.

W budynkach znajdują się także sale, które będziemy wykorzystywać do treningów.

ZAJĘCIA SPORTOWE

TRENINGI KARATE – jak zawsze na naszych obozach będą stanowić podstawowy blok tematyczny zajęć sportowych obozu. Treningi będą dostosowane do poziomu zaawansowania ćwiczących. Treningi poprowadzi nasza najlepsza kadra instruktorska KKK IPPON. Odbywać się będą na terenie ośrodka oraz w hali sportowej w Zbicznie.

TRENINGI OGÓLNOROZWOJOWE - czyli zajęcia mające na celu poprawienie sprawności fizycznej uczestników obozu. Treningi będą obejmować zabawy biegowe (np. dwa proporce) oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe.

GRY ZESPOŁOWE – będą stanowić uzupełnienie pozostałych treningów oraz integracyjną formą rywalizacji sportowej.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE I KULTURALNO-ROZRYWKOWE – odbywać się będą na terenie ośrodka w blokach zajęć wieczornych.

RELAKS I PLAŻOWANIE

Każdego dnia (jeśli tylko pozwoli pogoda) będziemy wypoczywać na piaszczystej plaży znajdującej się na terenie ośrodka, korzystając z kąpieli słonecznych i wodnych, na strzeżonym kąpielisku. Będziemy także korzystać z bogatego zaplecza sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Oczywiście oprócz typowych rozrywek rekreacyjnych na plaży odbywać się będą także zajęcia sportowe.

DODATKOWE ATRAKCJE

Podczas obozu planujemy wycieczki autokarowe do atrakcyjnych turystycznie miejsc znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, gry terenowe, rozgrywki w dwa proporce oraz atrakcje niespodzianki J

KADRA WYCHOWAWCZO-INSTRUKTORSKA

Organizatorami i jednocześnie głównymi instruktorami na obozie będą: sensei Paweł Orysiak, sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz oraz Wojciech Sulima. Wychowawcami grup będą nasi stali instruktorzy znani z  treningów oraz z wcześniejszych wyjazdów: sensei Tomasz Lewkowicz, sensei Paula Malikowska, sempai Ignacy Słonecki, sempai Daniel Sternik.

Obóz KKK IPPON to aktywny wypoczynek na najwyższym poziomie, oparty na treningu i wartościach treningu karate kyokushin, wyszkolona, doświadczona kadra instruktorska, indywidualne podejście do każdego uczestnika wyjazdu, dobra organizacja czasu, mnóstwo atrakcji i świetna, przyjacielska atmosfera!

ZAPISY

Aby zostać zapisanym na obóz należy:

Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej www.ipponkarate.pl.

Dokonać pierwszej wpłaty za obóz w wysokości 600 zł.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz duże zainteresowanie obozami rekomendujemy możliwie szybką rezerwację miejsc.

Harmonogram wpłat:

600 zł – do 31 marca 2017,

600 zł – do 30 kwietnia 2017 (1200 zł.),

650 zł – do 10 czerwca 2017 (1850 zł.),

ZNIŻKA RODZINNA – dla rodzeństw oferujemy specjalną obniżoną cenę w wysokości 1750 zł. za uczestnika.

Wysokość zniżki prosimy uwzględnić przy wpłacaniu ostatniej raty za obóz.

Obóz przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci do rocznika 2002.