III obóz letni - Makarska 2017

środa, 15 marzec 2017

DSC 4663

Formularz zgłoszeniowy 

należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

III obóz letni KKK IPPON odbędzie się w chorwackim kurorcie – Makarska. Będzie to obóz o profilu treningowym. Dlatego też przeznaczony jest wyłącznie dla młodzieży i dorosłych (rocznik 2001 i starsi).

Sportowe wakacje chcemy zakończyć w miejscu słynącym ze świetnej pogody, dostarczającym wszelkich atrakcji wakacyjnych, ale przede wszystkim doskonałych warunków treningowych.

Organizatorami obozu będzie KKK IPPON oraz biuro podróży Gandalf Travel (firma GMSynergy sp. z o.o., sp. komandytowa*), legitymujące się kilkunastoletnim doświadczeniem w organizacji turystyki w Chorwacji.

Obóz będzie doskonałą formą przygotowania do kolejnego sezonu sportowego jak również rewelacyjną formą bardzo aktywnego spędzenia wakacji. W planie obozu oczywiście treningi karate, treningi wytrzymałościowe i siłowe. Nie zabraknie też czasu na plażowanie oraz poznanie odwiedzanego regionu.

DSC 3903

Najważniejsze informacje:

Termin: 11.08.2017 – 22.08.2017

Miejsce: Makarska, Chorwacja

Zakwaterowanie: Pensjonat.

Pokoje: 2 i 3 osobowe oraz studia 4 osobowe.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja)

Dojazd: Autokar klasa LUX

Wyjazd: piątek 11.08.2017 ok.  godz. 12:00, dojazd na miejsce w sobotę 12.08.2017 ok. godz. 9:00

Powrót: wtorek 22.08.2017 ok. godz. 11:00 (wyjazd z Makarskiej w poniedziałek ok. godz. 14:00)

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest na czas obozu ubezpieczeniem NNW.

Cena: 2290 zł.

Szczegóły:

DOJAZD

Na miejsce dojedziemy autokarami klasy LUX (klimatyzacja, toaleta, barek, DVD) pozostającymi w dyspozycji firmy Gandalf Travel.

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat Róża i ew. Willa David. Wyżywienie całej grupy będzie w restauracji Willi David. W obu budynkach znajdują się pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, wyposażone w lodówki.

TRENINGIDSC 4677

TRENINGI KARATE – jak zawsze na naszych obozach będą stanowić podstawowy blok tematyczny zajęć sportowych obozu. Odbywać się będą w sali sportowej znajdującej się w kompleksie sportowym w Makarskiej. Sala jest profesjonalnie przygotowana do treningów sportów walki. Wyposażona jest w matę, worki treningowe, ring, lustra. Obiekt jest klimatyzowany, co pozwoli na odbywanie treningów nawet w najcieplejszej części dnia. Treningi będą odbywać się codziennie po śniadaniu.

TRENINGI WYTRZYMAŁOŚCIOWE – biegi i marszobiegi, będą prowadzone na ścieżkach biegowych, deptakach oraz szlakach górskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca zakwaterowania. Makarska oferuje bardzo dużo ścieżek i przestrzeni, na których można przeprowadzić treningi biegowe w bardzo niecodziennej, egzotycznej scenerii. Nad wytrzymałością będziemy pracować rano, korzystając z niższej, niż w dalszej części dnia, temperatury.

DSC 4351TRENINGI SIŁOWE – stanowią ważny element w planie treningowym obozu. Będą realizowane w dwóch obiektach – siłowni znajdującej się bezpośrednio przy sali, na której będą odbywać się treningi karate oraz w siłowni znajdującej się hotelu w pobliżu miejsca zakwaterowania. Treningi będą się odbywać w bloku treningów po śniadaniu lub w bloku zajęć wieczornych.

RELAKS I PLAŻOWANIE

Oczywiście będąc nad morzem nie możemy ominąć tak ważnego punktu w harmonogramie dnia jakim jest plażowanie. Zażywając kąpieli słonecznych i morskich będziemy regenerować się i odzyskiwać siły na kolejne treningi.

 DSC06640

DODATKOWE ATRAKCJE

Podczas obozu planujemy wycieczkę statkiem oraz ewentualnie wieczorną wycieczkę do jednego z pobliskich miast.

KADRA WYCHOWAWCZO-INSTRUKTORSKA

Organizatorami i jednocześnie głównymi instruktorami na obozie będą: sensei Paweł Orysiak, sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz oraz Wojciech Sulima. Szkoleniem podczas obozu zajmą się także sensei Tomasz Lewkowicz oraz sensei Konrad Kozubowski.

ZAPISY

Aby zostać zapisanym na obóz należy:

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript...
  2. Dokonać pierwszej wpłaty za obóz w wysokości 300 zł.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz duże zainteresowanie obozami rekomendujemy możliwie szybką rezerwację miejsc.

Harmonogram wpłat:

300 zł – do 30 marca 2017,

1000 zł – do 10 maja 2017 (1300 zł.),

990 zł – do 01 lipca 2017 (2290 zł.)

Wpłat należy dokonywać na konto firmy GMSynergy sp. z o.o. sp. komandytowa*

Nr rachunku: 40 1090 2705 0000 0001 2036 5655

Opis przelewu: „imię nazwisko OBÓZ IPPON”

Niewliczone w cenę:

  • Opłata klimatyczna – 10 euro, płatne w dniu przyjazdu
  • Korzystanie z klimatyzacji – ok. 5 euro za dobę za pokój.

UWAGA - Przed wyjazdem na obóz, każdy uczestnik zobowiązany jest dostarczyć wypełnioną „kartę kwalifikacyjną”. Formularze będą dostępne u instruktorów i na naszej stronie internetowej.

WSZYSCY UCZESTNICY WYJAZDU MUSZĄ POSIADAĆ DOWODY OSOBISTE LUB PASZPORTY.

Przed wyjazdem zostanie zorganizowane zebranie dla uczestników oraz rodziców i opiekunów, podczas którego przedstawione będą wszystkie informacje dotyczące obozu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 505 093 616.

*Dane współorganizatora wyjazdu:

GMSynergy sp. z o.o. sp. komandytowa

ul. Tuszyńska 67, 95 – 030 Rzgów

NIP 728-27-91-854, Regon 101522855

Podobnie jak w poprzednim roku wyjazd na obóz do Chorwacji organizujemy we współpracy z biurem podróży posiadającym doświadczenie w organizacji wyjazdów zagranicznych, obecnym w regionie, do którego się wybieramy, od kilkunastu lat, zapewniającym profesjonalną obsługę na miejscu.

DSC06636