Łukęcin 2018

środa, 07 luty 2018

Na pierwszy obóz letni zapraszamy do Łukęcina. Jest to wyjazd przeznaczony dla dzieci (do rocznika 2003 włącznie) oraz dzieci z rodzicami. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje dotyczące naszego obozu.

ZGŁOSZENIE NA OBÓZ - należy wypełnić i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesłanie zgłoszenia jest warunkiem wpisania uczestnika na listę. 

Łukęcin to przepiękna, zielona, zalesiona, niezadeptana przez turystów miejscowość na zachodnim wybrzeżu, położona pomiędzy Pobierowem i Dziwnówkiem. Oferuje turystom spokojny wypoczynek, bliskość morza, przestrzeń na plaży, wspaniałe spacerowe i rowerowe szlaki leśne. Ośrodek Wypoczynkowy POLANA, w którym będziemy mieszkać zapewnia bardzo dobre zaplecze hotelowe i kulinarne, duży, zadbany teren zewnętrzny, salę treningową, profesjonalną obsługę i świetne położenie – jest ulokowany w lesie ok. 200 m od morza.

Łukęcin oraz Ośrodek Wypoczynkowy Polana są już naszą sprawdzoną nadmorską bazą dlatego z przyjemnością zabierzemy Was tam ponownie!

Do udziału w obozie zapraszamy dzieci i młodzież (do rocznika 2003) oraz rodziców z dziećmi. Dla każdej grupy wiekowej będzie przygotowany indywidualny program obozu.

Najważniejsze informacje:

Termin: 24.06.2018 – 06.07.2018

Miejsce: Łukęcin

Zakwaterowanie: Dom Wypoczynkowy POLANA, Łukęcin, ul. Piwna 1

Pokoje: 2,3,4 osobowe oraz apartamenty

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja)

Dojazd: Autokar klasa LUX (możliwość dojazdu własnym transportem)

Wyjazd: niedziela 24.06.2018 godz. 9:00 (zbiórka godz. 8:30)

Powrót: piątek 06.07.2018 ok. godz. 19:00

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest na czas obozu ubezpieczeniem NNW.

Cena dla dziecka: 2070 zł.

Cena dla osoby dorosłej: 2170 zł.

Szczegóły:

DOJAZD

Na miejsce dojedziemy wynajętymi autokarami. Autokary zostają do naszej dyspozycji na miejscu. Istnieje możliwość dojazdu własnym środkiem transportu.

 ZAKWATEROWANIE

Dom Wypoczynkowy POLANA (www.polana.com.pl) jest komfortowo wyposażonym ośrodkiem oferującym głównie pokoje 2-osobowe, kilka pokoi 3 i 4 osobowych oraz apartamenty 3-4 osobowe. Wszystkie pokoje ulokowane są w 4 budynkach znajdujących się na ogrodzonym terenie. Do naszej dyspozycji przeznaczony będzie cały ośrodek.

POLANA posiada duży teren zewnętrzny, na którym znajduje się boisko do siatkówki, plac zabaw i duży obszar do dowolnego zaaranżowania. Ośrodek położony jest w lesie, bardzo blisko morza.

Ośrodek dysponuje także dużą salą konferencyjną, którą na czas obozu zamienimy w salę treningową.

ZAJĘCIA SPORTOWE

TRENINGI KARATE – jak zawsze na naszych obozach będą stanowić podstawowy blok tematyczny zajęć sportowych obozu. Treningi będą dostosowane do poziomu zaawansowania ćwiczących. Treningi poprowadzi nasza najlepsza kadra instruktorska KKK IPPON.

TRENINGI OGÓLNOROZWOJOWE - czyli zajęcia mające na celu poprawienie sprawności fizycznej uczestników obozu. Treningi będą obejmować zabawy biegowe (np. dwa proporce) oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe.

GRY ZESPOŁOWE – będą stanowić uzupełnienie pozostałych treningów oraz integracyjną formą rywalizacji sportowej.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE I KULTURALNO-ROZRYWKOWE – odbywać się będą na terenie ośrodka w blokach zajęć wieczornych.

PROGRAM SPORTOWY DLA GRUPY RODZICÓW – dla rodziców, którzy wezmą udział w obozie, przygotujemy specjalistyczny program sportowy składający się z treningów: Kettlebell, Cross Training, Cross Fight oraz biegowych.

RELAKS I PLAŻOWANIE

Każdego dnia (jeśli tylko pozwoli pogoda) będziemy wypoczywać na pięknej Łukęcińskiej plaży korzystając z kąpieli słonecznych i wodnych pod czujnym okiem naszej ratowniczki. Oczywiście oprócz typowych rozrywek rekreacyjnych na plaży odbywać się będą także zajęcia sportowe.

 DODATKOWE ATRAKCJE

Podczas obozu planujemy wycieczki autokarowe do atrakcyjnych turystycznie miejsc znajdujących się na zachodnim wybrzeżu, gry terenowe, rozgrywki w dwa proporce, plażowy turniej piłki nożnej oraz atrakcje niespodzianki J

KADRA WYCHOWAWCZO-INSTRUKTORSKA

Organizatorami i jednocześnie głównymi instruktorami na obozie będą: sensei Paweł Orysiak, sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz oraz Wojciech Sulima. Wychowawcami grup będą nasi stali instruktorzy znani z  treningów oraz z wcześniejszych wyjazdów m.in.: sensei Ignacy Słonecki i sensei Daniel Sternik.

Obóz KKK IPPON to aktywny wypoczynek na najwyższym poziomie, oparty na treningu i wartościach treningu karate kyokushin, wyszkolona, doświadczona kadra instruktorska, indywidualne podejście do każdego uczestnika wyjazdu, dobra organizacja czasu, mnóstwo atrakcji i świetna, przyjacielska atmosfera!

 ZAPISY

Aby zostać zapisanym na obóz należy:

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy.
  2. Dokonać pierwszej wpłaty za obóz w wysokości 700 zł.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz bardzo duże zainteresowanie wyjazdem rekomendujemy możliwie szybką rezerwację miejsc na obóz.

Harmonogram wpłat:

700 zł – do 28 lutego 2018,

700 zł – do 15 kwietnia 2018 (1400 zł.),

670 zł/770 zł – do 31 maja 2018 (2070 zł./2170 zł.)

ZNIŻKI – dla rodzeństw oraz osób dojeżdżających na obóz własnym środkiem transportu  oferujemy specjalne zniżki. Cena obozu dla rodzeństw oraz dzieci dojeżdżających własnym transportem wynosi 1970 zł. a dla osób dorosłych korzystających z własnego transportu 2070 zł.

Wysokość zniżek prosimy uwzględnić przy wpłacaniu ostatniej raty za obóz.

DOPŁATA ZA POKÓJ 1-OSOBOWY – w ośrodku nie ma pokoi jednoosobowych, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym do indywidualnego wykorzystania wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 450 zł. za cały obóz. Domyślnie rodzice będą kwaterowani razem z dziećmi.

Wpłat można dokonywać gotówką na treningach u instruktorów oraz u osób upoważnionych do zbierania opłat i składek członkowskich lub na konto klubowe:

Uczniowski Klub Karate Kyokushin IPPON

Nr konta: 67 1160 2202 0000 0001 6886 1854

UWAGA

Przed wyjazdem na obóz, każdy nieletni uczestnik zobowiązany jest dostarczyć wypełnioną „kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku”. 

Przed wyjazdem zostanie zorganizowane zebranie dla uczestników oraz rodziców i opiekunów, podczas którego przedstawione będą wszystkie informacje dotyczące wyjazdu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 505 093 616.