Obóz letni - Makarska 2018

środa, 14 marzec 2018

DSC 0127III obóz letni KKK IPPON odbędzie się w tym roku w chorwackim kurorcie – Makarska. Będzie to obóz o profilu treningowym. Dlatego też przeznaczony jest wyłącznie dla młodzieży i dorosłych (rocznik 2002 i starsi).

ZGŁOSZENIE NA OBÓZ  - należy wypełnić i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesłanie zgłoszenia jest warunkiem wpisania uczestnika na listę. 

Sportowe wakacje chcemy zakończyć w miejscu słynącym ze świetnej pogody, dostarczającym wszelkich atrakcji wakacyjnych, ale przede wszystkim doskonałych warunków treningowych.

Organizatorami obozu będzie KKK IPPON oraz biuro podróży Gandalf Travel (firma GMSynergy sp. z o.o., sp. komandytowa*), legitymujące się kilkunastoletnim doświadczeniem w organizacji turystyki w Chorwacji.

Obóz będzie doskonałą formą przygotowania do kolejnego sezonu sportowego jak również rewelacyjną formą bardzo aktywnego spędzenia wakacji. W planie obozu oczywiście treningi karate, treningi wytrzymałościowe i siłowe. Nie zabraknie też czasu na plażowanie oraz poznanie odwiedzanego regionu.

Najważniejsze informacje:DSC 4996

Termin: 08.08.2018 – 19.08.2018

Miejsce: Makarska, Chorwacja

Zakwaterowanie: Pensjonat.

Pokoje: 2 i 3 osobowe oraz studia 4 osobowe.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja)

Dojazd: Autokar klasa LUX

Wyjazd: środa 08.08.2018 ok. godz. 12:00, dojazd na miejsce w sobotę 19.08.2018 ok. godz. 9:00

Powrót: niedziela 19.08.2018 ok. godz. 11:00 (wyjazd z Makarskiej w poniedziałek ok. godz. 14:00)

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest na czas obozu ubezpieczeniem NNW.

Cena: 2329 zł.

Szczegóły:DSC 4927

DOJAZD

Na miejsce dojedziemy autokarami klasy LUX (klimatyzacja, toaleta, barek, DVD) pozostającymi w dyspozycji firmy Gandalf Travel.

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat dwa położone obok siebie pensjonaty. Wyżywienie całej grupy będzie w restauracji Willi David, któ®a doskonale żywiła nas na dotychczasowych obozach. W obu budynkach znajdują się pokoje 2 i 3 osobowe oraz 4 osobowe studia.

DSC 5808TRENINGI

TRENINGI KARATE – jak zawsze na naszych obozach będą stanowić podstawowy blok tematyczny zajęć sportowych obozu. Odbywać się będą w sali sportowej znajdującej się w kompleksie sportowym w Makarskiej. Sala jest profesjonalnie przygotowana do treningów sportów walki. Wyposażona jest w matę, worki treningowe, ring, lustra. Obiekt jest klimatyzowany, co pozwoli na odbywanie treningów nawet w najcieplejszej części dnia. Treningi będą odbywać się codziennie po śniadaniu.

TRENINGI SIŁOWE stanowią ważny element w planie treningowym obozu. Będą realizowane w dwóch obiektach – DSC 5250siłowni znajdującej się bezpośrednio przy sali, na której będą odbywać się treningi karate oraz na siłowni plenerowej zlokalizowanej przy plaży. Treningi będą się odbywać w bloku treningów po śniadaniu lub w bloku zajęć wieczornych.

TRENINGI WYTRZYMAŁOŚCIOWE – biegi i marszobiegi, będą prowadzone na ścieżkach biegowych, deptakach oraz szlakach górskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca zakwaterowania. Makarska oferuje bardzo dużo ścieżek i przestrzeni, na których można przeprowadzić treningi biegowe w bardzo niecodziennej, egzotycznej scenerii. Nad wytrzymałością będziemy pracować rano, korzystając z niższej, niż w dalszej części dnia, temperatury.

RELAKS I PLAŻOWANIE

Oczywiście będąc nad morzem nie możemy ominąć tak ważnego punktu w harmonogramie dnia jakim jest plażowanie. Zażywając kąpieli słonecznych i morskich będziemy regenerować się i odzyskiwać siły na kolejne treningi.

DODATKOWE ATRAKCJE

Podczas obozu planujemy wycieczkę statkiem oraz ewentualnie wieczorną wycieczkę do jednego z pobliskich miast.

WYJAZD RODZINNY

Jeśli chcielibyście wyjechać na obóz i jednocześnie spędzić ten czas z rodziną to oczywiście jest taka możliwość. Osoby nie trenujące karate mogą uczestniczyć w treningach wytrzymałościowych i siłowych, mogą też realizować swój indywidualny program relaksacyjny. Na tym obozie nie będą organizowane zajęcia dla dzieci, co trzeba mieć na uwadze planując wyjazd w składzie z młodszymi członkami rodziny.

KADRA WYCHOWAWCZO-INSTRUKTORSKA

Organizatorami i jednocześnie głównymi instruktorami na obozie będą: sensei Paweł Orysiak, sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz oraz Wojciech Sulima.

ZAPISY

Aby zostać zapisanym na obóz należy:DSC 4719

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.ipponkarate.pl i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript...
  2. Dokonać pierwszej wpłaty zgodnie z poniższym harmonogramem.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz duże zainteresowanie obozami rekomendujemy możliwie szybką rezerwację miejsc.

Harmonogram wpłat:

300 zł – do 30 marca 2018,

1000 zł – do 30 maja 2018 (1300 zł.),

1029 zł – do 01 lipca 2018 (2329 zł.)

 

Wpłat należy dokonywać na konto firmy GMSynergy sp. z o.o. sp. komandytowa*

Nr rachunku: 40 1090 2705 0000 0001 2036 5655

Opis przelewu: „imię nazwisko OBÓZ IPPON MAKARSKA

Niewliczone w cenę:

  • Opłata klimatyczna – 10 euro, płatne w dniu przyjazdu
  • Korzystanie z klimatyzacji – ok. 5 euro za dobę za pokój.

UWAGA - Przed wyjazdem na obóz, każdy uczestnik zobowiązany jest dostarczyć wypełnioną „kartę kwalifikacyjną”. Formularze będą dostępne u instruktorów i na naszej stronie internetowej w zakładce obozy.

WSZYSCY UCZESTNICY WYJAZDU MUSZĄ POSIADAĆ DOWODY OSOBISTE LUB PASZPORTY.

Dodatkowe informacje można uzyskać na www.ipponkarate.pl/obozy oraz pod numerem tel. 505 093 616.

*Dane współorganizatora wyjazdu:

GMSynergy sp. z o.o. sp. komandytowa

  1. Tuszyńska 67, 95 – 030 Rzgów

NIP 728-27-91-854, Regon 101522855