Obóz Zimowy 2021

wtorek, 03 listopad 2020

ZAPISY: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY przesyłamy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tradycyjnie na obóz zimowy zapraszamy do Białki Tatrzańskiej. Stawiamy na sprawdzone standardy. Chcemy zaoferować Wam wszystko co najlepsze. Wyjeżdżamy do świetnego, zaprzyjaźnionego pensjonatu, do najlepszego ośrodka narciarskiego w Polsce, gwarantującego śnieg i świetne warunki do uprawiania sportów zimowych, zabieramy świetną kadrę instruktorów i wychowawców.

Zapraszamy na obóz rekreacyjno-sportowy wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas ferii zimowych. Nasz obóz przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tradycyjnie zapraszamy do udziału w wypoczynku także rodziców z dziećmi.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: ZiMa2021

Termin: 16.01.2021 – 24.01.2021 r.

Miejsce: Białka Tatrzańska

Zakwaterowanie: Pensjonat „U Sorosa” – Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 57

Pokoje: 2,3,4,5 osobowe, z łazienkami, telewizorami.

Wyżywienie: 3 pyszne posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiad z podwieczorkiem, kolacja)

Dojazd: Autokar (możliwość dojazdu własnym transportem)

Transport na miejscu: autokar do wyłącznej dyspozycji.

Wyjazd: sobota 16.01.2021, godz. 9:00

Powrót: niedziela 24.01.2021 ok. godz. 19.00

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest na czas obozu ubezpieczeniem NNW.

Cena: dziecko 1790 zł, dorosły 1850 zł.

+ opłaty za karnet (ok 430 zł/dziecko do 10 lat, 455 zł/dziecko od 11 – 15 lat, 520 zł/ od 16 lat)

 

KARATE NARTY SNOWBOARD

Wyjazd z KKK IPPON to udział w programie sportowym, w którym główne aktywności to treningi karate oraz sporty zimowe. Każdego dnia, do obiadu (który w tym roku planujemy ok. godz. 15), prowadzone są zajęcia na stoku (4-5h dziennie), natomiast popołudniami treningi karate – na hali sportowej i w ośrodku. Podstawowy program uzupełnią m.in. jazda na łyżwach, kąpiele w Termie Białka, zajęcia teoretyczne oraz rozrywkowe.

KARATE – codziennie, blok zajęć popołudniowych. Treningi na Hali Sportowej oraz w ośrodku.

Treningi będą prowadzić instruktorzy KKK IPPON. Trenerami na obozie będą m.in. sensei Paweł Orysiak, sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz, sensei Tomasz Lewkowicz, sensei Ignacy Słonecki oraz sensei Daniel Sternik.

NARTY/SNOWBOARD – będziemy głównie korzystać z kompleksu wyciągów oferowanych przez ośrodek narciarski Kotelnica – kilkanaście kolejek krzesełkowych, ponad 20 tras zjazdowych o zróżnicowanym poziomie trudności, naśnieżanych, oświetlonych. Ponadto w okolicy znajduje się dużo mniejszych ośrodków: Kaniówka, Jurgów, Rusin ski. Ośrodek narciarski jest rozbudowywany, na większość wyciągów w okolicy obowiązuje jeden karnet – Tatry-Ski.

Szkolenie prowadzone będzie przez 8 dni obozu, przez doświadczoną kadrę instruktorską KKK IPPON oraz pracujących z nami od kilku sezonów, doświadczonych instruktorów narciarstwa. Uczestnicy obozu zostaną podzieleni na grupy pod względem poziomu zaawansowania. Zajęcia na stoku będą odbywać się w godzinach 10:00 – 14:30.

Zapewnimy pomoc w wypożyczeniu oraz właściwym doborze sprzętu w wypożyczalni. Koszt wypożyczenia sprzętu wynosi ok 25 zł/dobę za komplet narciarski i ok 30 zł/snowboard.

DODATKOWE ATRAKCJE

TERMA BANIA – będąc w Białce nie można odmówić sobie przyjemności relaksu i zabawy w Termie, która jest kompleksem basenów termalnych wyposażonych w zjeżdżalnie, wodospady, bicze wodne, jacuzzi, basen ze sztuczną falą… Z pewnością tam zawitamy!

LODOWISKO – nowoczesne, kryte lodowiska, z profesjonalną wypożyczalnią, znajdują się w centrum Białki, ok. 1 km od pensjonatu, w którym będziemy mieszkać. Jazda na łyżwach będzie odbywać się w formie zajęć dodatkowych.

SANKI, JABŁUSZKA – są tematem zajęć osób nie jeżdżących na nartach, ale także urozmaiceniem i rozrywką dla wszystkich uczestników obozu.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE I ROZRYWKOWE – blok wieczorny – wykłady dotyczące karate, jazdy na nartach/snowboardzie, gry integracyjne, dyskoteki.

ZAJĘCIA DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW – zapewniamy specjalny program dla grupy rodziców i opiekunów, w ramach którego odbywać będą się treningi funkcjonalne, kettlebell, kata (zajęcia popołudniowe), treningi biegowe (zajęcia poranne) oraz dodatkowe wyjazdy na narty/snowboard - rekreacyjne lub z instruktorami.

Pensjonat U SOROSA

Jest to komfortowy, nowy pensjonat, w którym spędziliśmy już pięć obozów zimowych. Znajduje się 1,5 kilometra od stacji narciarskiej Kotelnica i Termy Bania. Oferuje zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, każdy ze swoją łazienką i telewizorem. Na każdym piętrze do dyspozycji gości są aneksy kuchenne (w pełni wyposażone - lodówka, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak, naczynia, sztućce). Na parterze znajduje się przestronna stołówka. Na piętrze -1 jest duża sala kominkowa, którą przystosujemy do zajęć sportowych, dwie małe salki oraz obszerna, profesjonalna narciarnia z suszarnią na buty. W całym budynku jest dostęp do internetu. Cały ośrodek będzie do naszej wyłącznej dyspozycji.

GRUPY WYCHOWAWCZE, TRENINGOWE, NARCIARSKIE/SNOWBOARDOWE

Uczestnicy obozu będą podzieleni na grupy wychowawcze pod względem wieku oraz zaawansowania w treningach karate. Natomiast na stoku obowiązuje podział ze względu na uprawianą dyscyplinę oraz poziom zaawansowania.

Obóz zimowy z naszym klubem to aktywny wypoczynek, oparty o zróżnicowane zajęcia sportowe 
i rekreacyjne, którego podstawą jest karate oraz wartości jakie niesie ze sobą uprawianie tej sztuki walki. Kadrę instruktorską tworzą ludzie zaangażowani sportowo chętnie dzielący się swoją wiedzą, pasją 
i doświadczeniem z podopiecznymi, tworzący świetną atmosferę w swoich grupach, potrafiący zarazić swoim entuzjazmem. Obiekty z których będziemy korzystać podczas obozu łączy nowoczesność i dostosowanie do współczesnych wymagań. Do tego dokładamy swoje wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dopełnieniem tej kompilacji będą pełni radości i entuzjazmu uczestnicy obozu, o których radość i entuzjazm zadbamy osobiście 
J

ZAPISY

ZAPISY NA OBÓZ PRZYJMUJEWMY WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aby zostać zapisanym na obóz należy:

  1. Wypełnić i wysłać FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
  2. Dokonać pierwszej wpłaty za obóz w wysokości 700 zł.

Przed wyjazdem na obóz, każdy nieletni uczestnik zobowiązany jest dostarczyć wypełnioną „kartę kwalifikacyjną”. Formularze będą dostępne u instruktorów i oczywiście na naszej stronie internetowej w zakładce obozy.

HARMONOGRAM WPŁAT:

  1. 700 zł. w momencie zapisu
  2. 700 zł. do 15 grudnia  2020 r. (1400 zł.)
  3. 390zł./450 zł. do 10 stycznia 2021 r. (1790/1850)
  4. Opłaty za karnety (ostateczne ceny karnetów podamy w grudniu) do 15 stycznia 2021 r.

Wpłaty zaliczek dokonujemy przelewem na rachunek klubu lub gotówką na treningach u instruktorów.

Uczniowski Klub Karate Kyokushin IPPON

Nr konta: 67 1160 2202 0000 0001 6886 1854

 

ZNIŻKA RODZINNA – dla rodzeństw oraz osób dojeżdżających na obóz własnym środkiem transportu  oferujemy specjalne zniżki. Cena obozu dla rodzeństw oraz dzieci dojeżdżających własnym transportem  wynosi 1700 zł., a dla osób dorosłych korzystających z własnego transportu 1750 zł.

Wysokość zniżek prosimy uwzględnić przy wpłacaniu ostatniej raty za obóz.

POKOJE „RODZINNE” i JEDNOOSOBOWE – dzieci wyjeżdżające na obóz z rodzicami będą domyślnie kwaterowane razem z nimi. Osoby zainteresowane innym sposobem zakwaterowania prosimy o podanie takiej informacji w zgłoszeniu na obóz (w części uwagi). Ośrodek oferuje ograniczoną liczbę miejsc w pokojach dwuosobowych. O zakwaterowaniu w takich pokojach będzie decydować kolejność rezerwacji (zgłoszenie + wpłata zaliczki). W ośrodku nie ma pokoi jednoosobowych. Rezerwacja pokoju do indywidualnego wykorzystania będzie wiązać się z dopłatą w wysokości 30% ceny wyjazdu.

Przed wyjazdem zostanie zorganizowane spotkanie organizacyjne dla uczestników obozu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 505 093 616.