Aktualności

wtorek, 24 wrzesień 2019

Informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Przychodnią Grapa w Konstancinie-Jeziornie.
W przychodni przyjmuje lekarz medycyny sportu i będzie można wykonać badania sportowe potrzebne do udziału we wszystkich zawodach. Na hasło IPPON otrzymacie 10% zniżki na konsultację lekarską. Szczegóły dotyczące badań znajdują się na grafice poniżej.
Najbliższy termin kiedy będzie można wykonać badania to 26 września.

Read More
czwartek, 27 wrzesień 2018

Od 1 października rozpoczynamy treningi dla dzieci w klubie IPANEMA w Piasecznie, ul. Geodetów 176. IPANEMA to miejsce gdzie trenuje się Brazylisjkie Jiu Jitsu. Klub jest wyposażony w matę i doskonale sprawdzi się też na treningi karate. Szkoleniem młodych karateków zajmie się sensei Paula Malikowska, nasza utytułowana zawodniczka, odnosząca sukcesy na arenie międzynarodowej w dwóch konkurencjach: kata i kumite. Treningi będą odbywać się w poniedziałki i czwartki w godz. 17:30 - 18:30. 

Z klubem IPAMENA sąsiaduje CROSSFIT BOX EKIPA. Nasze treningi będą odbywać się w tym samym czasie co ctossfitowe treningi w boxie, zatem rodzice zainteresowani aktywnością fizyczną, mogą udać się na trening w czasie, kiedy dzieci są na treningu karate.

ZAPRASZAMY!!!

środa, 19 wrzesień 2018

Nasz klub, działając we współpracy z Okręgowym Związkiem Karate Kyokushin oraz Szkolnym Związkiem Sportowym Warszawy i Województwa Mazowieckiego organizuje zawody Warszawska Olimpiada Młodzieży w dyscyplinie Karate Kyokushin. Turniej odbędzie się 30 września w Hali Centrum Sportu WIlanów, przy ul. Uprawnej 9/17. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8-17 lat, któe otrzymają zgodę na start od swojego trenera. Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się w REGULAMINIE. Na start zawodnika pisemną zgodę muszą wyrazić rodzice/prawni opiekunowie na FORMULARZU organizatora.

wtorek, 29 maj 2018

W sobotę 9 czerwca odbędą się VIII Mistrzostwa KKK IPPON. Turniej przeznaczony jest dla wszystkich trenujących w naszym klubie. Rywalizacja odbędzie się w dwóch konkurencjach: kata i kumite! Wszyscy, którzy zdobędą miejsca uprawniające do wejścia na podium otrzymają puchary! Szykujcie się na świetne emocje! Szczegóły dotyczące imprezy znajdują się w komunikacie.

KOMUNIKAT - VIII Mistrzostwa KKK IPPON

 

środa, 23 maj 2018

Jak co roku czerwiec wypełniony jest klubowymi wydarzeniami. Główne zostały przedstawione na grafice, poniżej znajdziecie uszczegółowione informacje.

Read More
środa, 31 styczeń 2018

W sesji zimowej egzaminy odbędą się wg poniższego schematu:

 

8 lutego 2018, Wilanów, ul. Uprawna 9/17.

  • Godz. 17:00-18:00 – egzamin na stopnie kyu: 10.1 i 10.2 (dzieci zdające pierwszy i drugi egzamin w życiu), zapisy od 16:30 – 17:00.
  • Godz. 18:30 – 20:00 – egzamin na stopnie kyu: 9.1 i 9.2, zapisy od 18:00-18:30.

15 lutego 2018, Konstancin Jeziorna, ul. Bielawska 57

  • Godz. 17:00 – 18:30 – egzamin na stopnie kyu: 10.1 , 10.2, 9.1, 9.2 (dzieci zdające pierwszy egzamin oraz zdający na kolejne belki na pomarańczowym pasie), zapisy od 16:15-17:00
  • Godz. 18:30 – 20:00 – egzamin na stopnie od 8.1 kyu (zdający na niebieski pas i wyższe stopnie) wspólny egzamin dla trenujących w Konstancinie i Wilanowie, zapisy od 18:00-18:30.
wtorek, 02 styczeń 2018

W związku z feriami zimowymi w styczniu obowiązują inne niż w pozostałych miesiącach wysokości składek członkowskich. 

1. Składka podstawowa dla osób, które będą brały udział w treningach w czasie ferii zimowych wynosi 140 zł czyli jest taka sama jak w całym sezonie. Wszelkie zniżki rodzinne również obowiązują na stałych zasadach*.

2. Składka podstawowa dla osób, które nie będą trenowały w czasie ferii zimowych wynosi 100 zł. W opcjach zniżkowych wpłacamy 90, 80, 70 zł. (adekwatnie do wpłacanych regularnie 120, 110 i 100 zł.) za osobę.

3. Dopłata dla karateków trenujących również w sekcji Kettlebell i Cross Training wynosi 40 zł.

*Treningi będą odbywały się w jednej lokalizacji w Wilanowie (ul. Uprawna 9/17) i w jednej w Konstancinie Jeziornie (ul. Bielawska 57). Jeżeli nie zbieże się wystarczająca ilość uczestników żeby utworzyć grupy, treningi nie będą prowadzone a część wpłaconej składki zostanie przeniesiona na luty 2018 r.

W sytczniu trenujemy od wtorku 2 do piątku 12 (z sobotą 6 stycznia włącznie) oraz od poniedziałku 29 do środy 31.

wtorek, 24 październik 2017

Bardzo liczna, bo 31 osobowa, ekipa zawodników IPPON wystartowała w ogólnopolskim Koneckim Turnieju Karate o Puchar z Żeliwa, przeznaczonym dla dzieci i młodzieży z roczników 2000-2011. Łącznie nasi podopieczni wywalczyli 10 medali. W swoich kategoriach zwyciężyli: Kacper Tyburski i Gustaw Wagner. Na drugich miejscach uplasowali się: Witold Staniszkis, Stanisław Wiśniewski, Patyk Burlak, Jakub Sobiepanek. Brązowe medale zdobyli: Jakub Gospodarczyk, Maksym Biedecki, Kajetan Biedecki, Patrycja Gromek. W klasyfikacji drużynowej IPPON zajął trzecie miejsce!

Poza walką z przeciwnikami, karatecy musieli także znieść trudy bardzo długo trwającego turnieju. W zawodach wystartowało ponad 400 zawodników. Niektórzy stoczyli swoje pierwsze walki w godzinach wieczornych. Turniej zakończył się po godz. 19. Gratulujemy dobrych walk, wytrwałości i charakteru!

W zawodach wzięli udział: 

Read More
wtorek, 24 październik 2017

Na rozegranych 21 października Mistrzostwach Polski Seniorów Open i Kata oraz pierwszych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych nasi zawodnicy zdobyli trzy medale: Paula Malikowska (kata seniorów) do swojej kolekcji medalowej dołożyła tytuł Wicemistrzyni Polski, finał przegrywając o włos (a dokładnie o 0,2 pkt).
W rywalizacji juniorów najlepsi okazali się nasi zawodnicy z najcięższej kategorii. Wicemistrzem Polski został Jakub Masik a brązowym medalistą Jakub Gromada.
Magdalena Pałdyna wystartowała w kata i w kumite. W obydwu konkurencjach zajęła miejsca w ósemce. Z takim samy rezultatem w kumite zakończył start Mateusz Kacprzak. Antoni Szymański niestety odpadł w rundzie eliminacyjnej.
Generalnie jesteśmy zadowoleni ze startu naszych podopiecznych. Stoczyli mocne, dobre walki. Zdecydowanie rośnie młoda, mocna drużyna!

Read More
piątek, 20 październik 2017

14 listopada w Chorwackim Samoborze odbyła się XXII edycja międzynarodowego turnieju  Memoriał Branka Bosnjaka. W tym roku po raz pierwszy na tym turnieju wystartowali zawodnicy naszego klubu.

Turniej, dzięki wypracowywanej przez lata renomie, jest wydarzeniem przyciągającym bardzo dobrych zawodników z najlepszych europejskich klubów.

Nasz IPPON reprezentowali Anna Bielska (-55kg), Daniel Sternik (-65kg) oraz Kuba Tęcza (-85kg). Start ten miał być turniejem kontrolnym przed Mistrzostwami Europy, który pozwoli sprawdzić się naszym kadrowiczom w konfrontacji z zawodnikami z innych reprezentacji.

Świetny występ odnotowała Ania, która zwyciężyła dwa pojedynki, pokonując zdecydowanie swoje rywalki: Evelin Bernath z Węgier i Uxue Lopez de Alda z Hiszpani. W finałowym pojedynku przegrała z aktualną Wicemistrzynią Europy seniorów Weroniką Nemeth, po trzech

Read More
poniedziałek, 04 wrzesień 2017

Ze względu na pogodę zmieniamy plan treningu inaugurującego sezon! Spotykamy się o godz. 17:30, w SP nr 3, ul. Bielawska 57, Konstancin Jeziorna. 
Odbędzie się wielki, wspólny trening inauguracyjny a po nim omówienie grup treningowych oraz harmonogramu na nowy sezon. Będzie też słodka niespodzianka ;)
Wybaczcie zmiany w ostatniej chwili, ale do końca wierzyliśmy, że prognoza pogody się zmieni, okazała się jednak uparta w swej mokroszarości...

czwartek, 31 sierpień 2017

Rozpoczynamy sezon treningowy 2017/2018.
Po świetnych wakacjach nadszedł czas by wrócić do regularnych treningów. W naszym klubie rozpoczniemy sezon wielkim, wspólnym treningiem w Parku Zdrojowym w Konstancinie Jeziornie. Spotykamy się we wtorek 5 września o godz. 18:00. Oczywiście ubieramy się w karate-gi.
Po treningu przedstawimy propozycje grup treningowych i harmonogram zajęć. Odpowiemy też na wszystkie pytania dotyczące nowego sezonu. 
Będzie też czas na przysmaki! Dla wszystkich, którzy przyjdą w kimonach przygotujemy lodowy poczęstunek 
Przybywajcie przybić pionę i epicko rozpocząć treningi w "nowym roku".

Aktualny grafik zajęć oczywiście będzie dostepny też na na naszej stronie, ale jeszcze jest dopracowywany.