Turniej o Puchar z Żeliwa

wtorek, 24 październik 2017

2017Puchar z zeliwa 12

Bardzo liczna, bo 31 osobowa, ekipa zawodników IPPON wystartowała w ogólnopolskim Koneckim Turnieju Karate o Puchar z Żeliwa, przeznaczonym dla dzieci i młodzieży z roczników 2000-2011. Łącznie nasi podopieczni wywalczyli 10 medali. W swoich kategoriach zwyciężyli: Kacper Tyburski i Gustaw Wagner. Na drugich miejscach uplasowali się: Witold Staniszkis, Stanisław Wiśniewski, Patyk Burlak, Jakub Sobiepanek. Brązowe medale zdobyli: Jakub Gospodarczyk, Maksym Biedecki, Kajetan Biedecki, Patrycja Gromek. W klasyfikacji drużynowej IPPON zajął trzecie miejsce!

Poza walką z przeciwnikami, karatecy musieli także znieść trudy bardzo długo trwającego turnieju. W zawodach wystartowało ponad 400 zawodników. Niektórzy stoczyli swoje pierwsze walki w godzinach wieczornych. Turniej zakończył się po godz. 19. Gratulujemy dobrych walk, wytrwałości i charakteru!