Piknik - Projekt Sofia 2016

czwartek, 20 październik 2016

Wszystkich karateków naszego klubu wraz z rodzinami zapraszamy do wzięcia udziału w karate pikniku, który odbędzie się w sobotę 29. października w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Bielawskiej 57 w Konstancinie Jeziornie w godz. 10:00 – 13:00.

Celem pikniku jest zgromadzenie środków finansowych na wyjazd zawodników naszego klubu na Mistrzostwa Europy w Sofii. Do Kadry Narodowej zakwalifikowała się ósemka zawodników KKK IPPON: Anna Bielska, Paula Malikowska, Daniel Sternik, Jakub Tęcza, Kacper Celmer, Antoni Sosnowski, Kacper Tyburski oraz Gustaw Wagner.

Jest to rekordowa liczba w skali Polski – żaden klub nie ma tak wielu reprezentantów do wysłania na Mistrzostwa Europy. Koszty wyjazdu wszystkich zawodników oraz trenerów pokrywają kluby. Udział naszej ekipy w tej imprezie wyniesie ok 18 tyś. zł. co jest bardzo dużym wydatkiem z punktu widzenia budżetu klubu, nawet przy wsparciu lokalnego samorządu. Dlatego powstała koncepcja  przygotowania specjalnego pikniku, w czasie którego postaramy się wspólnymi siłami uzbierać część potrzebnej kwoty. W czasie imprezy odbędzie się wiele atrakcji sportowych, karateckich, rodzinnych.

W trakcie imprezy odbędzie się pokazowy trening reprezentantów Polski, wspólny trening dzieci z grup C z uczestnikami Mistrzostw Europy, warsztaty z naszymi zawodnikami dla dzieci trenujących w grupach A i B, wspólny, ogromny pokaz wszystkich trenujących w naszym klubie, wspólny trening dzieci – rodzice, drużynowe i indywidualne rywalizacje cross trainingowe! Oprócz tego bądźcie gotowi na szereg dodatkowych atrakcji.

Wśród wszystkich uczestników, w ramach loterii, rozlosowane zostaną cenne nagrody  przekazane przez jednego z rodziców naszego klubu – smartfony Alcatel oraz zegarki sportowe! Osoby utalentowane cukierniczo, a wielokrotnie daliście się poznać od tej pysznej strony, zachęcamy do dostarczenia wypieków, które zostaną sprzedane podczas pikniku. Głodnych łasuchów nie zabraknie! W czasie imprezy planujemy także wyprzedaż sprzętów klubowych. Gorąco zapraszamy! Zachęcamy także wszystkich, którzy mają dodatkowe, ciekawe pomysły, do kontaktu z nami. Z przyjemnością skorzystamy z Waszej wiedzy i doświadczeń. Dalsze informacje będziemy publikować na naszej stronie i na fb.