Konstancin-Jeziorna

Informacje o grupach początkujących i treningach dodatkowych znajdziecie TUTAJ.

            NOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ - SEZON 2013/2014

 

 Treningi rozpoczynamy w czwartek 5 września 2013, grupy początkujące startują od poniedziałku 9 września! 

 



1. GŁÓWNE DOJO – Zespół Szkół nr 3 ul. BIELAWSKA 57

A1 - Grupa Dziecięca Początkująca Młodsza (2006 – 2008)

Wtorki i czwartki 17.30 – 18.30 (instruktor: sensei Paweł Orysiak)

A2 - Grupa Dziecięca Początkująca Starsza (2000 – 2005)

Wtorki i czwartki 18.30 – 19.30 (instruktor: sensei Paweł Orysiak)

B1 – Grupa Dziecięca Zaawansowana Młodsza (2004 – 2007)

Wtorki i czwartki 16.30 – 17.30 (instruktor: sensei Paweł Orysiak)

B2 – Grupa Dziecięca Zaawansowana Starsza (1999 – 2004)

Poniedziałki i piątki 17.00 – 18.00 (instruktor: sensei Paweł Orysiak)

C1 – Grupa Dziecięca Zawodnicza Młodsza (2001 – 2004)

Poniedziałki 18.00 – 19.15, środy 17.00 – 18.00, soboty 9.00 – 10.30, (instruktor: sensei Paweł Orysiak, sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz)
Kata: soboty 10.30 - 12.00 (instruktor: sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz)

C2 – Grupa Dziecięca Zawodnicza Starsza (1998 – 2000)

Środy i piątki 18.00 – 19.15, soboty 9.00 – 10.30, (instruktor: sensei Paweł Orysiak, sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz)
Kata: soboty 10.30 - 12.00 (instruktor: sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz)

D1 – Grupa Dla Młodzieży I Dorosłych Początkujących (od 1999 r.)

Poniedziałki i środy: 19:15 - 20.45  19.15 – 21.00 (instruktor: sempai Daniel Ćwikła)
Soboty: 10.30 - 12.00

D2 – Grupa Dla Młodzieży I Dorosłych Zaawansowanych (od 1998r.)

Poniedziałki 19.15 - 21.00 i środy 19.30 – 21.00, soboty 10.30 - 12.00 (instruktor: sensei Paweł Orysiak)
Kata: soboty 9.00 - 10.30 (instruktor: sempai Paula Malikowska).

Treningi dodatkowe dla grupy C2 i D:OSOBY TRENUJĄCE W GRUPACH C2 I D MOGĄ UCZESTNICZYĆ RÓWNIEŻ W TRENINGACH BOKSU I CROSSFIT ORGANIZOWANYCH PRZEZ KLUB.

BOKS

Wtorki i czwartki 20.00 - 21.30
Instruktor: Lech Rosiński

2. Zespół Szkół nr 1 ul. Wojewódzka 12

A3 – Grupa Początkująca Dla Dzieci (od 2008)

Wtorki i czwartki 17.00 – 18.00 (instruktor: sempai Ignacy Słonecki)

B3 – Grupa Dziecięca Zaawansowana (kontynuacja zajęć obu grup z ubiegłego sezonu)

Wtorki i czwartki 18.00 – 19.00 (instruktor: sempai Daniel Ćwikła)

C3 – Grupa Dziecięca Zawodnicza

Wtorki i czwartki 19.00 – 20.00 (instruktor: sempai Daniel Ćwikła)

3. Zespół Szkół nr 2 ul. Żeromskiego 15

A4 – Grupa Początkująca Dla Dzieci (od 2008)

Poniedziałki i środy 17.00 – 18.00 (instruktor: sempai Ignacy Słonecki)

UWAGA! Osoby, które trenowały w ubiegłym roku w ZS nr 2 przy ul. Żeromskiego proszone są o wybranie grupy dla siebie i kontynuowanie zajęć na Bielawskiej w grupach B1 lub B2 (zależnie od wieku), lub B3 na Wojewódzkiej.