Obozy z naszym klubem to aktywny wypoczynek, oparty o zróżnicowane zajęcia sportowe i rekreacyjne, którego podstawą jest karate oraz wartości jakie niesie ze sobą uprawianie tej sztuki walki.

Kadrę instruktorską tworzą ludzie zaangażowani sportowo chętnie dzielący się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem z podopiecznymi, tworzący świetną atmosferę w swoich grupach, potrafiący zarazić swoim entuzjazmem. Obiekty z których będziemy korzystać podczas obozu łączy nowoczesność i dostosowanie do współczesnych wymagań. Do tego dokładamy swoje wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Dopełnieniem tej kompilacji będą pełni radości i entuzjazmu uczestnicy obozu, o których radość i entuzjazm zadbamy osobiście.

 

Na lato 2017 zaplanowaliśmy trzy obozy: Łukęcin (obóz o profilu dziecięco-młodzieżowo-rodzinnym w terminie 25.06.2017-07.07.2017) Rytebłota (obóz o profilu dziecięco-młodzieżowym (do 2002 r.) w terminie 15.07.2017 - 27.07.2017) oraz Marakrska (obóz o profilu sportowym dla dorosłych i młodzieży z roczników 2001 i starszych). Szczegółowe informacje dotyczące naszych obozów znajdziecie w zakładce: AKTUALNOŚCI / OBOZY

 

Za nami już sporo obozów. Każdy wyjazd to niezapomniana przygoda, a także sprawdzian umiejętności zawodników i trenerów. Zobacz, gdzie byliśmy...

Czytaj więcej