Klub Karate Kyokushin

Klub Karate Kyokushin IPPON skupia ludzi pasjonujących się sportem, którzy poprzez trening karate rozwijają swoją sprawność fizyczną. Karate to sztuka walki uprawiana z równą pasją przez mężczyzn i kobiety, dorosłych, młodzież i dzieci.

Jest to dyscyplina walki promująca perfekcyjne opanowanie swojego ciała przez ciągłą pracę nad poprawą swoich umiejętności technicznych oraz skupienia nad najdrobniejszymi szczegółami wykonywanych ćwiczeń.

ZAPRASZAMY DO NAS!

Klub Karate Kyokushin IPPON powstał w 2010 roku. Założycielami klubu byli: sensei Paweł Orysiak 3 dan oraz sensei Marianna Sulima Nurkiewicz 3 dan, którzy wciąż są głównymi trenerami oraz zarządcami klubu. W momencie powstania IPPON oboje byli juz doświadczonymi instruktorami oraz mogli pochwalić się bogatą przeszłością zawodniczą. 

Klub IPPON działa na terenie miasta Konstancin Jeziorna oraz w Warszawie dzielnicy Wilanów. Zajmujemy się zarówno szkoleniem dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Prowadzimy treningi na wszystkich poziomach zaawansowania. Każdego roku powołujemy do życia nowe grupy początkujące, z których wyrastają kolejne pokolenia karateków. W tym roku uruchomimy 14 nowych grup. Ćwiczący kontynuujący swoją karierę przechodzą do grup o co raz wyższym poziomie zaawansowania. Chętni do cięższych treningów i lubiący rywalizację sportową przechodzą w tryb szkolenia sportowego i biorą udział w zawodach.

IPPON może poszczycić się sukcesami swoich wychowanków na wszelkich poziomach rywalizacji od lokalnych zawodów dla dzieci, przez zawody regionalne, ogólnopolskie do Mistrzostw Europy seniorów włącznie. Na tym jednak nie poprzestajemy, wierząc, że w naszym zasięgu są także trofea Mistrzostw Świata.

Swoją pasję i zaangażowanie na co dzień przekazujemy dzieciom i dorosłym, którzy z nami ćwiczą. Poza okresem regularnych treningów odbywających się w roku szkolnym organizujemy obozy sportowe letnie oraz zimowe, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych ćwiczących.

Prowadzimy także dodatkowe szkolenia, angażujemy się w imprezy lokalne, nasi trenerzy prowadzą także treningi w systemi zajęć indywidualnych. 

Nasi instruktorzy są obecni także w przedszkolach, gdzie przekazują swoje umiejętności najmłodszym z najmłodszych, próbując ich zarazić karate na dalsze lata.